تکنیک های بازاریابی مدرن

عنوان کارگاه آموزشی : تکنیک های بازاریابی مدرن
هدف از آموزش : آشناسازی مدیران، کارشناسان و کلیه افراد سازمانی مرتبط با بازاریابی و فروش با تکنیک های پیشرفته و موثر بازاریابی مدرن و ارائه راهکارهای کاربردی.
شرکت کنندگان : عمومی
محتوای دوره : مقدمه ای بر ارتباطات بازاریابی- ارتباطات و مفاهیم کاربردی آن- بازاریابی و تبلیغات و نقش آن در افزایش فروش- انواع بازاریابی- بازاریابی تلفنی- بازاریابی حضوری- بازاریابی مکاتبه ای- انواع مشتریان- عوامل کمی و کیفی انتخاب بازاریاب- مدل Aida در متقاعد کردن مشتری- مدل 4P در آمیخته بازاریابی- تبیین مدل Smart در هدف گذاری فروش- ثبت اطلاعات مشتریان در نرم افزار Outlook – تمهیدات حین ارتباط با مشتری- مفاهیم زبان بدن مشتری Boby Language ، استفاده از زبان بدن توسط بازاریابی یا فروشنده- روانشناسی مشتری با استفاده از NLP، شنود موثر- یادداشت برداری- پاسخگویی به تماس های مشتریان- روش های مختلف معرفی محصولات و خدمات- مزیت نسبی- کسب رضایت مشتری- خاتمه فروش- تمهیدات پس از فروش- فروش یخچال به اسکیمو- روش های سوال و جواب- متقاعد کردن مشتری- بررسی نمونه های داخلی و خارجی- پخش فیلم.

تکنیک های بازاریابی و فروش مدرن در دوره رکود اقتصادی

:: عنوان کارگاه آموزشی :
تکنیک های بازاریابی و فروش مدرن در دوره رکود اقتصادی

هدف از آموزش :
آشناسازی مدیران، کارشناسان و کلیه افراد سازمانی مرتبط با بازاریابی و فروش با تکنیک های پیشرفته و موثر بازاریابی مدرن در دوره رکود اقتصادی و ارائه راهکارهای کاربردی خروج از بحران.

شرکت کنندگان : 
عمومی

محتوای دوره :
مقدمه ای بر ارتباطات بازاریابی- رکود اقتصادی و ویژگی های آن- مدل SWOT در ارزیابی خود- روش های خروج از بحران- بازاریابی و تبلیغات و نقش آن در افزایش فروش- بازاریابی تلفنی- بازاریابی حضوری- بازاریابی مکاتبه ای- انواع مشتریان درونی و بیرونی- مدل Aida در متقاعد کردن مشتری- مدل 4P در آمیخته بازاریابی- مدل 4C از نگاه مشتری- تبیین مدل Smart در هدف گذاری فروش- مدل Locate در شناسایی نیاز مشتریان- مدل spin در بررسی نیاز مشتری- ثبت اطلاعات مشتریان در نرم افزار outlook- تمهیدات حین ارتباط با مشتری- مفاهیم زبان بدن مشتری Boby Language ، استفاده از زبان بدن توسط بازاریابی یا فروشنده- روانشناسی مشتری با استفاده از NLP، کسب رضایت مشتری- خاتمه فروش- تمهیدات پس از فروش- فروش یخچال به اسکیمو- روش های سوال و جواب- متقاعد کردن مشتری- بررسی نمونه های داخلی و خارجی- پخش فیلم.

مدیریت ارتباط با مشتری

:: عنوان کارگاه آموزشی :
مدیریت ارتباط با مشتری

هدف از آموزش :
در هر سازمان رو به رشدی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) وجود دارد که کلیه امور مربوط به حفظ مشتری، وفادارسازی مشتری، پاسخگویی به مشتری، برقرار ارتباط و شاداب ساختن مشتری، تأمین خدمات پس از فروش و جمع آوری اطلاعات در مورد نیازهای مشتری را بعهده دارد. در این سمینار تلاش می نماییم تا این مهم را به فروشندگان انتقال نماییم.

شرکت کنندگان : 
عمومی

محتوای دوره :
مقدمه ای بر اصول بازاریابی- اهمیت ارتباطات و اطلاعات در بازاریابی و فروش- مفهوم پارادایم و اهمیت آن در بازاریابی- اهمیت ایجاد واحد CRM- شرح وظایف واحد- سازمان های مشتری مدار و محصول مدار- اهمیت لوگو، نام، شعار و کاراکتر در سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان- تسهیل تماس مشتریان با سازمان- تقسیم بندی انواع مشتریان- اطلاعات مورد نیاز از مشتریان- روش های شناسایی نیاز و خواسته مشتری- مهارت های پرسنل مرتبط با مشتری- اثر اولین برخورد- مفاهیم زبان بدن مشتری Boby Language ، استفاده از زبان بدن توسط بازاریابی یا فروشنده- روانشناسی مشتری با استفاده از NLP، مدل Aida در متقاعد کردن مشتری- مدل 4P در آمیخته بازاریابی- مدل C4، مدل Spin- هدف گذاری در CRM با مدل Smart- شناسایی مشتری- افزایش فروش- مشتری یابی- کسب رضایت مشتری- عوامل کمی و کیفی در رضایت مشتری- مشتری راضی- مشتری ناراضی- مشتری وفادار- نحوه برخورد با مشتریان شاکی- زنده باد مشتری شاکی- نتیجه کسب رضایت مشتری- بررسی نمونه رضایت مشتری در شرکت های معتبر داخلی و بین المللی- پخش فیلم

تکنیک های متقاعد کردن مشتری

:: عنوان کارگاه آموزشی :
تکنیک های متقاعد کردن مشتری

هدف از آموزش :
بر طبق تحقیقات نشریه وال استریت ژورنال، بالاترین میزان نارضایتی مشتریان، به دلیل فروشندگان فاقد اطلاعات و غیر متخصص می باشد. در این سمینار تلاش می نماییم روش های ایجاد ارتباط بهتر بین مشتری و فروشنده را تبیین نموده و اثرات ناشی از این ارتباط موثر را بررسی نماییم.

شرکت کنندگان : 
عمومی

محتوای دوره :
مقدمه ای بر سازمان های فروش- عوامل موثر در فروش- نیاز و خواسته – تاکید بر امتیازات- آگاهی های لازم در زمینه فروش- قانون استفاده از تمام حواس در فروش- مهارت های اساسی فروشنده- تکنیک های فروش- تکنیک فاب- تکنیک بومرنگ- تکنیک ارجاع به شخص ثالث- تکنیک جبرانی- تکنیک اگر/ آنوقت- تکنیک سوال در سوال- روش زیرسبیلی رد کردن- روش های مختلف سوال کردن- اطلاعات مورد نیاز مشتری- ترس های خریدار- روش های ایجاد ارتباط با مشتری- بایدها و نبایدهای مذاکره فروش- بهانه های حفظ تماس با مشتری- نکات مهم در متقاعد کردن مشتری- شروع تاثیرگذار و مشتاقانه- تمرین و تکرار عالمانه- تاکید عاقلانه بر مطالب مهم- مشتری در جایگاه شریک- پایان جاودانه- مراحل هشتگانه روانشناسی خرید- فرآیند تصمیم گیری جدید- روانشناسی خرید- شناسایی مشتری- حد تحمل مشتری- فلسفه مشتری یابی- مقاومت ها و سوالات منطقی هر خریدار- الگوی برخورد با تیپ های مختلف مشتریان- بررسی چند نمونه اجرا شده

عملکردهای برتر مدیران فروش

:: عنوان کارگاه آموزشی :
عملکردهای برتر مدیران فروش


هدف از آموزش :
آشناسازی مدیران، کارشناسان و کلیه سطوح مدیریت سازمان ها با عملکردهای برتر مدیران در جهت نیل به اهداف سازمانی. در این سمینار تلاش می نماییم تا راهکارهای حرکت سازمان از خوب به عالی و در نهایت تعالی سازمانی را با نگرش بر عملکرد مدیران سطح پنجم، به نمایش بگذاریم. بی شک دنیای فراروی ما، دستخوش تغییرات اساسی است که توجه به آن می تواند سرعت رسیدن به اهداف سازمانی را افزایش دهد.

شرکت کنندگان : 
عمومی

محتوای دوره :
از خوب به عالی- استراتژی های سازمانی- ویژگی های مدیران فروش- خلاقیت در سازمان- اول هدف یا فرد؟ - هدف و هدف گذاری- مدیران سطح پنجم چه کسانی هستند؟- اشتباهات مدیران- تشویق ها و تنبیه ها- انتخاب منابع انسانی حرفه ای- استفاده از ابزارهای زمانه- سازمان مدرن- مدیریت مدرن- ایجاد تغییرات- کسب و کار بین المللی- تفکر رهبری- استراتژی های بازاریابی- تبلیغات، روابط عمومی، فروش و خدمات پس از فروش- ارتباطات با همکاران- مدیران و مشتریان در کلاس جهانی- کیفیت مورد نیاز مشتری- بررسی چند نمونه موفق و ناموفق از عملکردهای مدیران فروش در سازمان های مدرن.

احد حیدری

احد حیدری هستم ، متولد 1344 در تهران . از روی ناچاری و اجبار با حرفه زیبای فروشندگی در سن 25 سالگی آشنا شدم ولیکن خیلی سریع متوجه شدم که نوع شخصیت و گرایش من مطابقت کامل دارد با جسارت ها ، چالش ها و فراز و نشیب های تجارت . از آن زمان تا کنون بی وقفه در بخش فروش بسیاری از سازمان ها فعالیت داشته ام، از جمله به عنوان مدیر فروش شرکت لبنیات پاک ایران . از سال 85 به صورت حرفه ای آموزش هنر ناب ارتباط موثر ( فروشندگی ) را شروع کردم و حتی موفق شدم مدرک رسمی و مجوز آن را از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کسب نمایم . من عاشق فروشندگی و آموزش آن به دیگران در قالب ارایه خدمات مشاوره ای و برگزاری کارگاه و سمینار هستم . در این سایت همراه من شوید با هدف ساختن دنیای بهتر برای عاشق شدن . . . خوشحال می شوم برای آشنایی بیشتر با سوابق حرفه ای من دکمه بیشتر را کلیک فرمایید . سبز مانیم و آگاه

بیشتر

دنیای اقتصاد
مدیریت حرفه ای فروش
احد حیدری

معرفی کتاب

در کتاب " به من میگن فروشنده " ضمن پرهیز از کلی گویی سعی شده است با در نظر گرفتن شرایط خاص اقتصادی ایران عزیزمان ، رموز فروشندگی اثر بخش را به زبانی عملیاتی و ساده بیان کنیم.مخطبان اصلی این کتاب : سرپرستان فروش، کارشناسان فروش و فروشندگان حضوری به ویژه شاغلان در شرکت های پخش می باشند.

بیشتر

رهبران و مدیران همانند شعله آتش می باشند که می توانند روشنی بخش سازمان بوده و گرماده و یا در صورت عدم مهارت دودمان خود و تیم را به باد دهند. در کتاب " به من میگن کاپیتان فروش" شما به صورت علمی و کاربردی با وظایف اصلی هر مدیر فروش و نحوه انجام آنها آشنا می شوید . استخدام ،آموزش ، سیستم های انگیزی ، کنترل پرسنل، قیمت گذاری،تهیه بانک اطلاعاتی،تفویض اختیار،جانشین پروری،تبلیغات موثر،ایجاد همکاری با دیگر واحد ها،تبلیغات در فضای مجازی را در این کتاب مطالعه بفرمایید.

بیشتر

کتاب صوتی آموزش گام به گام کارشناس فروش کتابی صوتی با صدای احد حیدری کاپیتان فروش است که راه کارهای بسیار کاربردی برای کارشناسان فروش در شرایط سخت است و در حدود 880 دقیقه می توانند از این آموزش بهره مند گردند.

بیشتر

ویدیو ها

اخبار

حفظ تعالی در مدیریت فروش
احد حیدری در بزرگترین گردهمایی معرفی برترین تولید کنندگان و تامین کنندگان لوازم و تجهیزات خانه و ساختمان و هـمچـنین سازنـدگان و طـراحان ایرانـی با عنوان " حفظ تعالی در مدیریت فروش " در روز چهارشنبه 12 خرداد ماه سال 95 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران به سخنرانی خواهد پرداخت.
1395/3/11 13:51:59

تماس با ما

نام و نام خانوادگی*

ایمیل*

متن پیام

ما را دنبال کنید

Powered by PARS DATA

نظرات شما

  • سپاس فراوان از شما آقای حیدری،من یه نماینده فروش هستم که شاید یک ریالی هم برایم یک ریال هست،با هزینه ای نزدیک به پونصد هزارتومان از شیراز به دعوت از یکی از شرکتها آمده ام و همین حضور درکارگاه اموزشی شما حداقل پنج میلیون برایم کسب درامد داشت،ازتون خواهش میکنم که کل پاور خودرابرایم ایمیل بفرمایید،متشکرم

  • ضمن تشكر از جنابعالي از برگزاري خوب اولين جلسه تقريبا تمامي شركت كنندگان جلسه رو مثبت ارزيابي كردند. فرم نظر خواهي رو هم پركردن و در صورت تمايل براي شما ارسال خواهم كرد.حاتمی از شرکت عمراب

  • استاد حیدری بسیار مدرس با انرژی هستند و خوشحالم بیشترین دوره را در سطح استان با مجموعه ما برگزار کردند. ایشون اخلاق حرفه ای را کامل رعایت میکنن و از جمله مدرس هایی هستند که هر کارگاه یا همایشی که به عنوان مدرس معرفی شدند اعتبار مجموعه ما را حفظ کردند و از این بابت از زحماتشون تشکر می کنم. زعیم ، مدیر گروه همایش فردا

  • آقای حیدری، کتابتونو خوندم ، خیلی لذت بردم، همه نکات با زبان بسیار ساده و عام فهم بیان شده بود و سعی میکنم تو کار فروش روز به روز پیشرفت کنم، منتظر بقیه کتابای تالیف شده شما هستیم.سامان ،بازاریاب